Enhance Your Chance

enhance your chance

Enhance Your Chance to seria warsztatów, dzięki którym uczestnicy będą rozwijać zarówno swoje umiejętności twarde – narzędzia i wiedza niezbędne do rozwijania się w dziedzinie quantitative finance oraz tzw. umiejętności miękkie- tworzenie CV, oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.

UMIEJĘTNOŚCI

TWARDE

Elementem niezbędnym do pracy w dziedzinach ilościowych są umiejętności techniczne (inaczej umiejętności twarde). Działalność Fundacji skupia się w dużej mierze na dzieleniu się wiedzą i umożliwianiu uczestnikom warsztatów przyswojenia umiejętności od najlepszych wykładowców akademickich i specjalistów na rynku finansów ilościowych. Na spotkaniach uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelekcji na temat popularnych metod z zakresu finansów, zarządzania ryzykiem czy algorytmów uczenia maszynowego ale również sprawdzić te metody w praktyce przy wykorzystaniu udostępnionych materiałów np. repozytorium kodu lub interaktywny notebook. 

Ze względu na dużą ilość przekazywanej wiedzy, Fundacja ma również na celu oferowanie tzw. bootcampów, które składałyby się z kilku spotkań lub dni warsztatowych.

konkursy (1)
7

UMIEJĘTNOŚCI

MIĘKKIE

Na rynku dobrze rozwinięte kompetencje twarde nie wystarczają, aby stać się liderem czy ekspertem w dziedzinach ilościowych. Coraz bardziej kluczowe stają się kompetencje interpersonalne, czyli tzw. umiejętności miękki.  Są to zarówno umiejętności związane ze współpracą, komunikacją, samodzielnością czy wytrwałością. Dodatkowo ważna jest prezentacja prac zaliczeniowych, rozmowy kwalifikacyjne czy umiejętnościami przygotowania zapadającego w pamięć i konkretnego CV. 

W ramach warsztatów i workshopów uczestnicy projektu Enhance Your Chance będą mieli szansę na ćwiczenie tych kompetencji pod okiem ekspertów z sektora prywatnego, publicznego i akademickim. Ponieważ warsztaty dedykowane są dla osób zainteresowanych branżami ilościowymi, finansami czy ekonomią, uczestnicy dostaną sowitą dawkę wiedzy o kluczowych umiejętnościach miękkich niezbędnych w tych sektorach.

W poniższej zakładce Wydarzania znajdziesz nadchodzące warsztaty w ramach

projektu Enhance Your Chance

Wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Współpracowali z nami

Przy tej wyjątkowej inicjatywie współpracowali z nami eksperci i ekspertki z Aviva, PKO BP oraz Deloitte. Dziękujemy!

Naszą misją jest wsparcie młodych osób w rozwoju w zakresie finansów, ekonomii czy metod ilościowych. Twojej Firmie współpraca z nami przybliży Jej beneficjentów Fundacji – młodych, zdolnych ambitnych ludzi, którzy są perłami na rynku pracy.

Zapraszamy do kontaktu