Career Days, czyli dni kariery, ten projekt przybliża realia pracy i ścieżki zawodowe w sektorze prywatnym, publicznym, pozarządowym, akademickim oraz start-upowym. W trakcie dni kariery uczestnicy będą mogli porozmawiać z przedstawicielami wybranych firm i organizacji oraz dowiedzieć się o ofertach pracy i rozwoju, które na nich czekają.

Każdy Dzień Kariery (Career Day) będzie dedykowanym innemu z sektorów (prywatny – duże korporacje, oraz  małe i średnie przedsiębiorstwa, publiczny, pozarządowy – organizacje non-profit i instytuty badawcze, akademickim i start-upowym). Oprócz spotkań z przedstawicielami firm partnerskich, uczestnicy wydarzeń będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami Kapituły Fundacji – osobami, które pracują zawodowo w ww. sektorach i rozmowy na temat ich doświadczeń. 

konkursy

Career Day skupia się na rozwoju kariery w branżach związanych z metodami ilościowymi, finansami, czy ekonomią. Zalążkiem Career Days był projekt cieszący się dużym zainteresowanie – Start Up Days.

Uczestnicy projektu rozwijali swoje umiejętności związane z przedsiębiorczością  oraz kompetencjami biznesowymi niezbędnymi do założenia własnej działalności. Obecnie Start Up Day rozrósł się do Career Days!

STARTUPY

SEKTOR PUBLICZNY &

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

SEKTOR PRYWATNY

Wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.