z nauką i biznesem łączymy ambitne

i młode osoby
Fundacja QuantFin

CEL

FUNDACJI

Od 2012 roku Fundacja QuantFin wspiera młode, utalentowane osoby w budowaniu swojej kariery. Naszym głównym celem jest wsparcie rozwoju zawodowego studentek i studentów kształcących się w zakresie wykorzystania metod ilościowych, matematyki i informatyki w obszarze szeroko rozumianych finansów, ubezpieczeń i bankowości.

Fundację tworzą osoby młode, mające już pewne doświadczenia na rynku, jednak wciąż pamiętający czasy studenckie. Jesteśmy otwarci na współpracę z pracodawcami, organizacjami studenckimi oraz studentami, którzy chcą działać razem z nami.

Poznaj nas

NASZE

WARTOŚCI

Edukacja w zakresie metod ilościowych, finansów i ekonomii

Wspomaganie na ścieżce rozwoju zawodowego

Promowanie rozwiązań bazujących na zrównoważonym rozwoju

Łączenie młodych ludzi, ze światem nauki i biznesu

Wydarzenia

ŻYCIE

FUNDACJI

Działalność Fundacji oscyluje wokół 5 projektów, które kierowane są do studentów i absolwentów różnych lat studiów i o różnym stopniu zaawansowanie w dzidzinach finansów ilościowych.

Projekty L(@)unch your career czy Career Days (Dni Kariery) przybliżają zasady funkcjonowania świata zawodowego, pokazują możliwości rozwoju kariery oraz inspirują do rozwijania wiedzy z dziedzin matematyki finansowej i ekonomii. Z kolei projekt Enhance Your Chance pomaga rozwinąć umiejętności, dzięki warsztatom i kursom organizowanym z firmami i organizacjami partnerskimi. Dla bardziej doświadczonych osób kierujemy międzynarodowy konkurs QuantInvest oraz projekt Research Hub, dzięki któremu uczestnicy pod skrzydłami Mentorów tworzą artykuły naukowe i popularnonaukowe.

Dowiedz się więcej o projektach